R-HİZMETLER

Lütfen bilgi almak istediğiniz hizmeti seçin.

Renault Port

Mekanik Onarımlar

Mekanik Onarımlar

Renault Eğitim Merkezi (REM) Tarafından eğitilmiş sertifikalı ve tecrübeli personelimiz ile siz değerli müşterilerimizin gözü gibi baktığı Renault ve Dacia model araçların sorumluluklarını üzerimize alıp, sizin gösterdiğiniz özen ve dikkatle araçlarınızın onarımını yapıyoruz ve aynı titizlikle teslim ediyoruz.

Karoseri Onarımlar

Karoseri Onarımlar

Car-O-Line şase doğrulama aparatı ve diğer Renault’nun tercih ettiği ekipmanlar sayesinde aracınızın onarımını sıra beklemeden en kısa zamanda ilk günkü değerlerince düzeltilir ve boya aşamasına geçilir. ✔ Kasko ve Trafik sigortası işlemleri, ✔ Dosya takip süreci, ✔ En son teknoloji ile eksiksiz, zamanında ve kusursuz onarım, ✔ Orjinal parça kullanımı ve güvenliğinizin korunması,

Boya Onarımlar

Boya Onarımlar

Servisimizde 1 Adet boya fırını ve 1 adet astar kabini mevcuttur. Ayrıca Mix makinemiz ile aracınızın birebir renginde renkler elde edilir ve orijinal görüntüsünü kaybetmeden boyanır. Boya fırını ve astar kabinlerimiz sayesinde araçlarınız daha hızlı ve pürüssüz boyanması sağlanır. ✔ Dilerseniz özel olarak Pasta Cila ve detaylı temizlik yapılır. ✔ Kusursuz renk uyumu, Aracınızın boyandığı anlaşılmayacak. ✔ Yapılan boya işlemlerinde akmaya, soyulmaya, bozulmaya karşı2 yıl garanti vardır.

Uzman Renault

Yetkili Servisi

Araçlarınızın onarımı başlamadan önce yapılacak işlemler tespit edilir ve size tahmini süre verilir. Ekstra işlemler çıkmadığı sürece bu süre %99 aşmaz. Ayrıca Renault Prosedürlerine uymak şartıyla işlemler hızlı ve araçlarınız bekletilmeden yapılır. Yedek Parça eksikliğinde çok kısa sürede tedarik edilir. Tedarik edilemezse garanti prosedürleri içerisinde size ikame araç verilir.

Firmanızın araçlarında - bakım olsun, mekanik onarım olsun, mekanik arıza olsun, hasar onarımı olsun en kısa sürede teşhisini koyup ne değişmesi gerektiği, işlemin ne kadar süreceği, işlemin fiyatını belirleyip size onarım ile ilgili alternatifler sunarak bilgi verilir. Otomobilden hiç anlamasanız dahi size şeffaf anlatımla olabilecekleri, başınıza gelebilecekleri önceden tespit eder ve sizi uyarırız.

2013 yılından 2015 yılına kadar yapılan onarımların hiç biri aynı arızadan dolayı geri dönmedi ve müşteri memnuniyeti oranımız %92’nin üzerinde.

Tecrübeli ve bilgili personelimiz araçlarınızın civatasına kadar ezbere biliyor. Kullandığımız malzemeler aracınızın ihtiyaç duyduğu en üst kalitededir. Kullanılan Yağdan(elf) araç içi kılıfına kadar, takılan küçücük ampülden aracınıza koyulan klima gazına kadar herşey üst düzey ve Renault’nun tercih ettiği (fabrikada kullanılan) malzemeler kullanılır. Bu sayede aracınız hep fabrikadan çıktığı ilk konforu korur. Yapılan onarımların tamamı Renault Prosedürlerine göre yapılmaktadır ve şartlara uyduğunuz sürece yapılan tüm ücretli işlemlerde 2 yıl garanti verilir.

Sizin aradığınız servis biziz. Haydi artık tanışalım. Sizi ziyaret edelim. Karşılıklı fayda sağlayabileceksek anlaşmalı servisiniz olalım. Yakınınızdakilere -gönül rahatlığıyla- tanıdık servisimiz var diyebileceksiniz. Çünkü o güveni ve samimiyeti size vereceğiz. formu doldurun bize gönderin, isterseniz telefon ile arayın, isterseniz verdiğimiz mail adresine mail gönderin. Biz size her şekilde geri dönüş yapacağız.