Artı Yol Yardım

Artı Yol Yardım Hizmetleri Nelerdir ?

1) YOL KENARI YARDIM ORGANİZASYONU :

Yolda kalan aracın yol kenarında onarımı mümkünse Renault Yardım aracın bulunduğu yere ücretsiz olarak gelecektir.

2) ÇEKİCİ HİZMETİ:

Aracın arıza sonucu haraketsiz kalması durumunda, Renault Yardım aracın en yakın Renault Yetkili Servisi'ne naklini ücretsiz olarak temin edecektir.

3) OTOMATİK KAPI KİLİT HİZMETİ: 

Aracın kapılarının arızalı olması, anahtarlarının kaybedilmesi, anahtarların aracın içinde unutulması veya çalınmasından dolay aracın içine girilemediği durumlarda, Renault Yardım olay yerine ücretsiz olarak gelecektir. Bu hizmetle ilgili diğer tüm masraflar Araç Sahibi'ne aittir. Araç kapısının açılamaması durumunda, aracın en yakın Renault Yetkili Servisi'ne nakli sağlanacaktır.

4) LASTİK DEĞİŞTİRME HİZMETİ: 

Araç ile yolculuk esnasında oluşabilecek lastik arızaları için, Renault Yardım araçta mevcut olan yedek lastikle değiştirmek üzere olay yerine bir araç gönderecektir. İşçilik masrafları karşılanacak, malzeme masrafları Araç Sahibi tarafından ödenecektir.

5) YAKIT BİTMESİ DURUMUNDA ARACIN ÇEKİLMESİ: 

Aracın yakıtının bitmesi durumunda ise, araç en yakın benzinciye 200 TL limit dahilinde çektirilecektir.

6) KONAKLAMA VE SEYAHAT: 

Aracın arızalanması durumunda, Araç Sahibi'nin arzusu doğrultusunda, aşağıdaki seçeneklerden biri karşılanacaktır:

a) Eğer arıza 24 saat içinde tamir edilemez ise, 3 güne kadar her gün için 150 TL limite kadar aracın onarımını bekleme amacıyla konaklama masrafları (standart oda + kahvaltı).

b) Tamir süresi arızalanmayı izleyen 48 saati aşarsa, müşterinin Daimi İkemetgah'a dönüş masrafları karşılanacaktır. Ya da, araç arızalanmayı izleyen 48 saatten daha uzun süre tamir edilmemişse... Müşteriye seyahate devam etmek veya yolculuklarını tamamlayabilmek için günlük 150 TL limite kadar azami 2 gün için mümkün olabilen durumlarda en fazla C grubu bir binek araç sağlanacaktır.

c) İkame Araç; Sertifika geçerlilik süresinde olmak kaydıyla, imalat hatasından kaynaklanan bir mekanik arızadan dolayı yolda haraketsiz kalan Renault marka araçlara ikame kiralık araç verilir. Seyahate devam maksadıyla kiralık araç veya ikame araç hizmetlerinden sadece biri verilecektir.

ONARILAN ARAÇLARIN ALINMASI İÇİN SEYAHAT İLE EMANET MUHAFAZASI: 

Eğer aracın onarımı 72 saatten fazla sürmüşse aracın onarım yapılmış olan servisten daimi ikametgahına kadar olan seyahat masrafları ve onarımı bitmiş aracın 200 TL'ye kadar emanet ve muhafaza masrafı karşılanacaktır.

7) PROFESYONEL SÜRÜCÜ HİZMETİ: 

Sürücünün aracı kullanmayı imkansız kılan hastalığı ya da vefatı halinde, sürücünün beraberinde bulunanlardan hiç birinin sürücünün yerine geçememesi kaydıyla, araçta bulunanları daimi ikametgaha veya seyahat için planlanan yere götürmek üzere profesyonel bir sürücü temin edilecektir.

Fiyat ve Daha Fazla Bilgi Almak için Aşağıda ki Formu Doldurabilirsiniz.R-HİZMETLER

Lütfen bilgi almak istediğiniz hizmeti seçin.