Uzman Renault Yetkili Servisi

 

Merhaba sayın ziyaretçi.

 

Günümüzde zaman, rekabet ve müşteri memnuniyeti için çok önemli bir kavram ve biliyoruz ki her firma rekabet ile mücadele vermekte. Firma yöneticileri Renault veya Dacia araçlarının servisten çıktıktan sonra yolda kalmasını ve işlerinin aksamasını istemiyor. Bizde müşterilerimizin araçlarını onarım sonrasında herhangi bir sorun çıkarmaması için onarım süresince Renault Prosedürlerini uyguluyor ve gerekli kontrolleri yapıyoruz. Kısaca servisimizin özelliklerinden bahsetmek gerekirse ;

Hızlı Onarım

Araçlarınızın onarımı başlamadan önce yapılacak işlemler tespit edilir ve size tahmini süre verilir. Ekstra işlemler çıkmadığı sürece bu süre %99 aşmaz. Ayrıca Renault Prosedürlerine uymak şartıyla işlemler hızlı ve araçlarınız bekletilmeden yapılır. Yedek Parça eksikliğinde çok kısa sürede tedarik edilir. Tedarik edilemezse garanti prosedürleri içerisinde size ikame araç verilir.

Güvenilir

2013 yılından 2015 yılına kadar yapılan onarımların hiç biri aynı arızadan dolayı geri dönmedi ve müşteri memnuniyeti oranımız %92'nin üzerinde. 

Ayrıntılarınız gönderildi

Çözüm Odaklı

 

Firmanızın araçlarında - bakım olsun, mekanik onarım olsun, mekanik arıza olsun, hasar onarımı olsun en kısa sürede teşhisini koyup ne değişmesi gerektiği, işlemin ne kadar süreceği, işlemin fiyatını belirleyip size onarım ile ilgili alternatifler sunarak bilgi verilir. Otomobilden hiç anlamasanız dahi size şeffaf anlatımla olabilecekleri, başınıza gelebilecekleri önceden tespit eder ve sizi uyarırız.

Kaliteli

Tecrübeli ve bilgili personelimiz araçlarınızın civatasına kadar ezbere biliyor. Kullandığımız malzemeler aracınızın ihtiyaç duyduğu en üst kalitededir. Kullanılan Yağdan(elf) araç içi kılıfına kadar, takılan küçücük ampülden aracınıza koyulan klima gazına kadar herşey üst düzey ve Renault'nun tercih ettiği (fabrikada kullanılan) malzemeler kullanılır. Bu sayede aracınız hep fabrikadan çıktığı ilk konforu korur. Yapılan onarımların tamamı Renault Prosedürlerine göre yapılmaktadır ve şartlara uyduğunuz sürece yapılan tüm ücretli işlemlerde 2 yıl garanti verilir.

 

Anlaşma Vakti

Sizin aradığınız servis biziz. Haydi artık tanışalım. Sizi ziyaret edelim. Karşılıklı fayda sağlayabileceksek anlaşmalı servisiniz olalım. Yakınınızdakilere -gönül rahatlığıyla- tanıdık servisimiz var diyebileceksiniz. Çünkü o güveni ve samimiyeti size vereceğiz. formu doldurun bize gönderin, isterseniz telefon ile arayın, isterseniz verdiğimiz mail adresine mail gönderin. Biz size her şekilde geri dönüş yapacağız.